Path Home ... Foreign Translations ... Books in Polish – Książki po polsku ... Seria Megan psychiczna

Seria Megan psychiczna

Duchowy przewodnik, duch tygrysa i przerażająca matka!

Book cover
Seria Megan psychiczna

Autor: Owen Jones

„Kłopotliwy dar” to opowiadanie o młodej dziewczynie. Z każdym dniem wzrasta w niej przekonanie o swoich wyjątkowych zdolnościach, których nikt w jej rodzinie nie posiadał. Aczkolwiek niektórzy z jej szkolnych znajomych również się do nich przyznają. Chodzi o zdolności medium. Dziewczyna ma na imię Megan, a w tej książce (pierwszej z serii) ma dwanaście lat. W jej życiu istnieją dwa problemy, które wydają się być nie do pokonania.

Seria Megan psychiczna

Po pierwsze, jej matka boi się ukrytych zdolności córki, i nie tylko nie chce jej pomóc, ale wręcz robi wszystko, by ją zniechęcić do ich pielęgnowania. Po drugie, Megan nie może znaleźć nikogo, kto mógłby pomóc jej rozwinąć nadprzyrodzone zdolności. Próbuje rozmawiać o nich z matką, lecz w efekcie kobieta nakazuje jej odbywanie pokuty. Nie próbuje nawet pomówić o tym z ojcem, bo w końcu matka i tak by tego nie pochwaliła, a dziewczyna nie chce z nią zadzierać.

Megan uważa, że istnieje między nimi niema więź. Być może występuje ona pomiędzy każdą matką i córką, a może jest ona jeszcze głębsza? Któż to wie, skoro Megan nie zna samej siebie. Wie tylko tyle, że jej matka nie wywiązuje się ze swojej roli. Ta z kolei powinna polegać na otaczaniu miłością nastoletniej córki, która chce…wróć – musi porozmawiać o swoich lękach z zaufaną osobą. Dziewczyna chce dać jej czas na oswojenie się ze strachem przed zjawiskami paranormalnymi. Jest w stanie poczekać, a nawet znosić okropne maltretowanie, które odbywa się za plecami ojca. Przynajmniej przez jakiś czas będzie próbować.

Kłopotliwy dar

„Kłopotliwy dar” jest pierwszym z, jak do tej pory, dwudziestu trzech opowiadań. Seria mówi o ciągłym rozwoju Megan, który odbywa się dzięki odnajdowaniu osób, pomagających jej w zrozumieniu własnych zdolności. Dzięki temu dziewczyna dowiaduje się o pielęgnowaniu swojego daru. Uczy się nie tylko związanych z nim zdolności, ale także do czego je wykorzystywać. Megan jest dobrą dziewczyną, więc wydawałoby się oczywistym, że będzie chciała korzystać z owych talentów do czynienia dobra. Nie zawsze jest to jednak łatwe. Historie Megan adresowane są do każdej osoby w wieku od dziesięciu do stu lat, interesującej się mocami nadprzyrodzonymi i paranormalnymi.

Seria Megan psychiczna:

1] Kłopotliwy dar
Duchowy przewodnik, duch tygrysa i przerażająca matka!

Tłumacz: Michał Cierniak ISBN: 9788835417750

2] Szkolna wycieczka Megan
Duchowy przewodnik, duch tygrysa i przerażająca matka!

Tłumacz: Michał Cierniak ISBN: 9788835427537

Książki po polsku

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shopping Basket
Scroll to Top