Path Home ... Foreign Translations ... Books in Czech-Knihy v češtině ... Série o Psychická Megan

Série o Psychická Megan

Book cover: The Misconception in Czech
Série o Psychická Megan

Duchovní průvodce, duch tygřice a jedna strašlivá matka!

napsal

Owen Jones

V seriálu Psychická Megan, je Megan dospívající dívka s paranormálními pocity, která nemůže najít nikoho, kdo by jí pomohl porozumět – alespoň nikdo ve světě živých.

‚Mylná představa‘ je povídka o mladé dívce, která si postupně uvědomuje, že na rozdíl od ostatních členů rodiny má neobyčejné paranormální schopnosti, k nimž se jí však přiznávají i někteří kamarádi ze školy. Dívka se jmenuje Megan a v této knize (první v sérii) je jí dvanáct let. Megan řeší dva zdánlivě nepřekonatelné problémy. Zaprvé se její matka bojí skrytých schopností své dcery a nejenže jí s nimi nechce pomoci, ale přímo ji od nich zrazuje.

Mylná představa

A zadruhé nemůže najít učitele, který by jí pomohl její nadpřirozené, paranormální schopnosti rozvíjet. Snaží se o tom mluvit se svou matkou, ale ta ji odbývá, a říci o nich svému otci se ani nepokouší, protože ví, že její matka by s tím nesouhlasila.

A koneckonců chce zůstat s matkou zadobře. Megan má pocit, že mezi nimi existuje nevyslovené pouto. Třeba to tak mají všechny matky se svými dcerami, ale dost možná je to mnohem hlubší. Kdo ví, když to neví ani Megan sama? Ví jen, že její matka neplní roli, jakou by očekávala od matky milující svou dospívající dceru, která je plná obav, o nichž si chce, ba přímo potřebuje promluvit s někým, komu věří. Megan chce dát matce čas, aby mohla svůj strach z nadpřirozena překonat.

Psychický vývojář

Megan může počkat, a dokonce je schopna snášet i strašlivé týrání, jemuž je vystavena bez vědomí jejího otce. Alespoň prozatím. Mylná představa je první ze zatím dvaceti tří povídek v této sérii, kde se Megan postupně snaží rozvíjet své nadpřirozené, duševní a paranormální schopnosti za podpory lidí, kteří jí pomáhají najít správnou cestu. Musí se totiž nejen naučit své schopnosti znát a ovládat, ale také zjistit, k jakému účelu je použít. Megan je hodná dívka, proto se zdá zřejmé, že pomocí svých schopností bude chtít konat dobro. Zachovat se správně však není vždycky snadné. Příběhy o Megan osloví každého, kdo se zajímá o paranormální schopnosti a nadpřirozeno, ve věku od deseti do sta let.

Knihy ze Série o Psychická Megan jsou:

1] Mylná představa – E-Book – ISBN: 9788835424253 Audiobook – ISBN:

Traductora: Dita Drahovzalová

2] Megan slaví třinácté narozeniny – E-Book – ISBN: 9788835428619

Traductora: Dita Drahovzalová

3]

Moje knihkupectví – My Bookshop


Discover more from Megan Publishing Services

Subscribe to get the latest posts to your email.

Hi, What do you think about that?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shopping Basket
Scroll to Top