Path Home ... Foreign Translations ... Books in Turkish-Türkçe kitaplar ... Psişik Megan Serisi

Psişik Megan Serisi

Psişik Megan ile ilgili dizi
Psişik Megan Serisi

Rehber Ruh, Hayalet Kaplan ve Korkunç bir Anne!

yazan:

Owen Jones

Psişik Megan Serisi, güçlerini keşfetmesine yardım edebilecek kimseyi bulamayan psişik bir genç kız olan Megan’ın hikayesidir… hayatta kimse yok.

`Yanılım` adlı bu kısa hikaye, genç bir kızın, her ne kadar bazı arkadaşları kendilerinde de benzer psişik güçlerin olduğunu söylese de, ailesinde hiç kimsede görülmeyen psişik güçlerinin olduğunu fark etmeye başlayışını anlatıyor. Bu kızın adı Megan ve o serinin ilk kitabı olan bu kitapta henüz on iki yaşında. Megan`ın başa çıkması muhtemel görünmeyen iki sorunu var. İlki, annesinin kızının yeteneklerinden korkması ve ona yardım etmeyip onu bu güçlerinin kullanmaktan caydırmaya çalışması ve ikincisi, ona doğa üstü psişik güçlerini kullanmayı öğretecek hiç kimsenin olmaması.

Psişik Megan Serisi

O bu konuyu her ne kadar annesiyle tartışmaya çalışsa da ciddiye alınmıyor ve babasına danışmaktan çekiniyor çünkü annesinin bunu onaylamayacağının ve de annesiyle arasının bozulmasını asla istemediğinin farkında. Megan annesiyle aralarında gizli bir bağ olduğunu hissediyor. Muhtemelen tıpkı her anneyle kızının arasında olduğu gibi, hatta belki de daha da derin. Kim bilebilir ki, sonuçta Megan daha kim olduğunu bile bilmiyor? Tek bildiği, annesinin, yakında ergenliğe erişecek ve kaygılarını güvendiği birine anlatmak isteyecek, hatta hayır, buna ihtiyacı olacak bir kızın sevgi dolu annesi olma sorumluluğunu yerine getirmediği. Megan annesinin zamanla bu paranormal olaylara karşı duyduğu korkusunu atlatacağını umuyor. Sabredip annesinin babasından gizli ona uyguladığı korkunç istismarlara katlanacak. Hiç değilse şimdilik.

`Yanılım`

`Yanılım` Megan`ın doğaüstü, ruhsal ve psişik gelişimini en iyi nasıl sürdüreceğini anlamasına yardımcı olacak insanlar bulup aydınlanmasını konu alan bu serideki yirmi-üç kısa hikayenin henüz ilki. Daha sırf neyi nasıl yapabileceğini değil, özel güçleriyle ne yapması gerektiğini de öğrenmesi gerekiyor. Megan iyi bir kız, dolayısıyla güçlerini iyilik için kullanmaya yatkın olacağı aşikar, fakat doğru olanı yapmak her zaman kolay olmayabilir, neyin doğru olduğunu bilsek bile. Megan`ı konu alan bu hikayeler psişik güçlere, doğaüstü ve paranormal olaylara ilgi duyan on ila yüz yaşındaki herkese hitap ediyor.

Psişik Megan Serisi:

1] Yanılım – E-BOOK – ISBN: 9788835416845

Çeviren: Elyesa Özçelik

2] Megan On Üç Yaşında – ISBN e-book: 9788835419631

Çeviren: Elyesa Özçelik

Benim Kitapçım – My Bookshop

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shopping Basket
Scroll to Top