Path Home ... Foreign Translations ... Books in Slovak-Knihy v slovenčine ... Séria o Psychickej Megan

Séria o Psychickej Megan

Séria o Megan
Séria o Megan

Sprievodca duchom, tigrí duch a jedna strašidelná matka!

Owen Jones

V seriáli o Psychickej Megan, je Megan tínedžerkou so špeciálnymi schopnosťami, ktorá nemôže nájsť nikoho, kto by jej pomohol pochopiť jej silu … presnejšie povedané, nikto živý.

Mylná predstava

„Mylná predstava“ je poviedka o tom, ako si mladé dievča uvedomuje, že je schopná robiť veci, ktoré nedokáže nikto z jej rodiny, hoci niektorí z jej kamarátov zo školy tvrdia, že majú podobné neobvyklé psychické schopnosti. Dievčatko sa volá Megan a má dvanásť rokov v tejto prvej knihe. Megan má dva na prvý pohľad neprekonateľné problémy. Po prvé, jej matka sa bojí skrytých schopností svojej dcéry a nielenže jej nepomôže, ale aktívne ju odrádza. Druhým je, že si nemôže nájsť učiteľa, ktorý by jej pomohol rozvíjať jej nadprirodzené psychické sily. Snaží sa o nich diskutovať so svojou matkou, ale nepochodí a neobťažuje sa to povedať ani otcovi, pretože vie, že jej matka by to neschválila, a nakoniec chce Megan zostať na strane svojej matky.

Psychický tínedžer

Megan má pocit, že medzi nimi existuje nevyslovené puto. Možno je to puto, ktoré existuje medzi všetkými matkami a ich dcérami, ale možno ide aj oveľa hlbšie. Ktosi môže byť istý, keďže Megan nepozná ani samu seba? Vie len to, že sa zdá, že jej matka sa nespráva ako milujúca matka čoskoro dospievajúcej dcéry, ktorá má úzkosti, ktoré chce, nie, potrebuje prediskutovať s niekým, komu dôveruje. Megan je ochotná dať matke čas, aby prekonala strach z paranormálneho javu. Dokáže čakať a dokonca sa vie vyrovnať s hrozným týraním, ktoré sa deje bez vedomia jej otca. Aspoň zatiaľ. „Mylná predstava“ je prvou z doteraz dvadsiatich troch poviedok v tejto sérii o postupnom osvietení Megan, keď nachádza ľudí, ktorí jej pomôžu pochopiť, ako najlepšie postupovať v jej nadprirodzenom, duchovnom a psychickom vývoji. Musí sa totiž naučiť nielen to, čo je možné a ako to robiť, ale aj to, ako by mala čo najlepšie využiť svoje špeciálne schopnosti. Megan je dobré dievča, takže sa zdá byť zrejmé, že by inklinovala k dobrému využívaniu svojich schopností, ale nie je vždy ľahké urobiť správnu vec, aj keď viete, čo to je. Tieto príbehy o Megan oslovia každého, kto sa zaujíma o psychické sily, nadprirodzené a paranormálne javy a je vo veku od desať do sto rokov.

Séria o Psychickej Megan:

1] Mylná predstava – E-BOOK – ISBN: 9788835423171

Prekladateľ: Adriana Karvaiova

Moje kníhkupectvo – My Bookshop

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Shopping Basket
Scroll to Top